Author: L***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 良好的商品品質快速出貨的出貨速度沒有色差也沒有異味很方便很便宜,超讚啊
顏色: 紅木色
Price: NT$245
| Material | Wood |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Redwood |
| Function | Massage |
| Type | Scraper |
| 長度 | 8.8 cm |
| 寬度 | 8.8 cm |
| 高度 | 14 cm |
| SKU | sb25080499611795274 |
Author: L***y
Date:
Review: 良好的商品品質快速出貨的出貨速度沒有色差也沒有異味很方便很便宜,超讚啊
顏色: 紅木色
Author: l***n
Date:
Review: 用了三天下來覺得非常的好用,很適合拿來按摩腿部經絡,加點嬰兒有推拿非常的舒服
顏色: 紅木色
Author: e***e
Date:
Review: 很有質感,做工很好,搭配精油第一次使用就效果
顏色: 紅木色
Author: b***2
Date:
Review: 實體是有重量的使用起來感覺很不錯
顏色: 紅木色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.